Ubytování Bowling Restaurace


Ozvěny z ligy

Datum zveřejnění: 18.1.2018

Platnost aktuality do: neurčeno

1.MaBL: I první liga už zná svého vítěze. Po dramatickém posledním kole si zlato vybojoval s jednobodovým rozdílem tým Miks. Druhou příčku obsadila posádka z týmu Bad Boys a na třetím místě nakonec skončili staříci z Vysočiny. O nejvyšší nához (237) a průměr (189) hracího kola se postaral Ivan Torony a zároveň tak učinil i jeho tým Miks: nejvyšší nához (545) a průměr (489). Do finálových bojů o putovní ligový pohár, který proběhne v květnu, postupují týmy Miks a Bad Boys.


2.MaBL: Velikonoční předehrávka 2. ligy za námi a můžeme slavit. Po těžkých bojích nakonec prvenství urvala děvčata z týmu 4 Bobule. Napínavé to bylo jako tanga a do posledních chvil nebylo jasné, kdo bude vítězem. Minimální bodové rozdíly v tabulce od prvního do čtvrtého místa mluví za vše. Druhou příčku vybojovala posádka z týmu Ferda a třetí místo obsadili borci z Do 100. Tým s nejlepším průměrem Figury skončil až na bramborové příčce. Poslední kolo ve statistikách ovládly Figury. O nejvyšší nához dne se postaral Zdeněk Čiháček 215, nejvyšší průměr kola si vyházel Jirka Švejkar 167 a nejvyšší nához (538) a průměr (468) týmu již zmiňované Figury. Do finálových bojů o ligový pohár, který proběhne v květnu, postupují 4 Bobule a Ferda. Máme se na co těšit.


3.MaBL: Po třetím kole zůstává špice tabulky beze změn. Na první příčce Julini M, za nimi Apolináři MB a na třetí příčce Colorado, všechny tři pozice jsou ovšem s minimálními bodovými rozdíly. Do bojů o cenné kovy však můžou zasáhnout i další dva týmy LML a +-699. O nejvyšší nához (211) i průměr (172) kola se postaral Christian Studeny, nejvyšší nához družstva (500) si hodili Apolináři a na nejvyšší průměr družstva (457) dosáhl tým +- 699.  


Více informaci naleznete v kategorii Jaro 2019.


 


 <p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
Aktualita je zařazená v kategoriích: