Ubytování Bowling Restaurace


Ozvěny z ligy

Datum zveřejnění: 18.1.2018

Platnost aktuality do: neurčeno

1. MaBL: Po druhém hracím dni se nám sice pořadí v tabulce moc nezměnilo, ale čísla padala krásná. Na první příčce stále v těsném vedení Bad Boys, hned za nimi Familia a na třetí příčce Figury. O nejvyšší nához kola se postaral Vráťa Mánek 257, o nejvyšší průměr zase Vašek Strapina 189. Za družstvo nejvyšší nához Bad boys 599 a nejvyšší průměr Familia 528.


2. MaBL: Prvenství po druhém kole zatím stále drží tým Ferda. Na druhou příčku se vyhouply Bobulky a na třetí příčce No a co. O nejvyšší nához se postaral host Lukáš Smejkal 221, nejvyšší průměr kola si odnáší Jara Kubánek 174, nejvyšší nához týmu 598 a průměr týmu 492 Sršňáci.


3. MaBL: I po druhém hracím dni je tabulka velmi vyrovnaná, vedoucí pozice se nám však lehce vystřídaly. Na první příčce s bodovým náskokem Julini M, za nimi +-699 a o další bod na třetí příčce Tedosáci. Nejlepším hráčem kola se stal Jirka Fabičovic, který si hodil nejen nejvyšší nához 215, ale vyházel si i nejvyšší průměr kola 194 a je zaslouženě v celkovém vedení tabulky jednotlivců. V týmové statistice si v tomhle kole nejlépe vedli Apolináři (nejvyšší nához 572 a průměr 486).

 

Více informaci naleznete v kategorii Podzim 2021.


 


 <p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
Aktualita je zařazená v kategoriích: