Ubytování Bowling Restaurace


Ozvěny z ligy

Datum zveřejnění: 18.1.2018

Platnost aktuality do: neurčeno

1. MaBL: Od prvního kola se toho v tabulce moc nezměnilo. I po druhém hracím dni stále ve vedení tým Bad Boys a za nimi s těsným bodovým rozdílem tým Mix. Polepšil si Jimi team, který je v těsném kontaktu s prvními týmy. Naopak Veteráni Vysočina si po druhém kole trochu pohoršili a v příštích kolech budou muset čelit již desetibodové ztrátě. O nejvyšší nához 577 i průměr 510 se zasloužil tým Bad Boys a u jednotlivců jeden z členů Jiří Franc (nejvyšší nához: 232, nejvyšší průměr: 177). 


2. MaBL: Jsme v půlce podzimní části a Figury nenechávají nic náhodě. S dostatečným náskokem nyní již 12ti bodů bezpečně vedou tabulku. Zbytek tabulky je však poměrně vyrovnaný a pořadí se nám bude určitě ještě postupně po napínavých bojích formovat. Ve druhém hracím dni si nejlépe vedl hráč Illéš František z týmu Do 100, který si vyházel jak nejvyšší nához hracího dne (232), tak nejvyšší průměr (179). O nejvyšší nához týmu se postarala posádka No a co? - krásných 619 a nejvyšší průměr týmu připadá zase týmu Figury 491.  


3. MaBL: Po druhém kole se tabulka lehce přeskládala a do vedení se dostává s bodovým rozdílem tým Colorado, útočit na ně však mají v plánu borci z týmu +- 699. O třetí místo se nám svedou ještě taky nemalé boje, a to nejen derby mezi týmy Julini M a Julini S, ale mohly by promluvit také další dva týmy Potěmkini a Apolináři. Uvidíme, jak se bude vyvíjet druhá polovina podzimní části, ale máme se na co těšit. Ve druhém hracím dni si nejlépe vedl hráč Emanuel Vašíček, který hodil nejvyšší nához 208 a postaral se i o nejvyšší průměr 172. Zbytek už patřilo týmu Colorado: nejvyšší nához 500 a nejvyšší průměr 466.


Více informaci naleznete v kategorii Podzim 2019.


 


 <p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
Aktualita je zařazená v kategoriích: