Ubytování Bowling Restaurace


Profesionální bowling s klimatizacíBowling s klimatizací v srdci Mikulova

Chcete si dopřát sportovní zážitek doplněný zvukem svištějících koulí a srážených kuželek? Pokud jste v Mikulově, pak musíte navštívit bowling, který vám poskytne požitek ze hry na kvalitních drahách, který tak skvěle doplní perfektně vychlazené pivo ze zdejší pivnice.

 • profesionální dráhy | Bowling sport centrum Mikulov

  Profesionální dráhy

 • klimatizace | Bowling sport centrum Mikulov

  Klimatizace

 • pivnice na dosah | Bowling sport centrum Mikulov

  Pivnice hned vedle

 • laskavé ceny | Bowling sport centrum Mikulov

  Ceny více než laskavé

Vzrušení ze hry, krásné prostředí, skvělá pizza - to je bowling Mikulov

Dráhy Brunswick pro profesionály i amatéry

Chcete si zahrát bowling ve skutečně profesionálním prostředí, které ale nabízí víc než potěšení ze hry? Bowling Mikulov vás zve, abyste prověřili jeho bowlingové dráhy Brunswick, dráhy té nejvyšší kvality. Zdejší bowlingové dráhy uspokojí jak amatéry, tak profesionály, konají se zde nejen bowlingové ligy, ale i turnaje jednotlivců, na které jste srdečně zváni.

Obsluha vás nenechá čekat

Bowlingové dráhy Brunswick jsou obsluhovány spolehlivým personálem, nehrozí, že by se dráhy zasekly a vy jste museli čekat. Obsluha je udržuje v tom nejlepším stavu díky mazání třikrát týdně, kuželky k nohám dopraví automatické stavěče kuželek. Na vás je tedy jen to, abyste se soustředili na svůj špičkový výkon a co nejlepší hod koule. Bowling s klimatizací vám připraví skutečně příjemné prostředí.

Zábava pro každého

Herna je skvělým prostorem pro pořádání akcí, například pro firemní teambuilding, ale také pro soukromou oslavu narozenin, každý se zde bude cítit jako doma a užije si spoustu zábavy. Kromě hraní bowlingu je zde možné se vyřádit na golfovém simulátoru, při kulečníku, šipkách, fotbálku, lze si zahrát airhokej, karty, či šachy. Nudit se tady nebude nikdo, na pořádání akcí jsme skuteční machři.

Pochutnáte si

Bowling Mikulov je přátelský také vůči cyklistům, kteří do kraje kolem Mikulova jezdí tak rádi. Před bowlingem jsou pro cyklisty umístěné stojany na kola. I když si nebudou chtít zahrát bowling, mohou se občerstvit v pivnici, do které herna přechází. Zdejší pivnice nabízí lahodné plzeňské pivo, ale i další nápoje. Hlady u nás nebudete! Ukojí ho naše minutky z kuchyně, hotová jídla, ale také pizza, která je proslavená i v okolí. Náš rozvoz pizzy je velmi vyhledávaná služba!

Ceny vás bolet nebudou

Ačkoliv jsou naše služby skutečně profesionální, ceny jsou velmi mírné. Nahlédněte do našeho ceníku a nechte se příjemně překvapit, za kolik u nás v Mikulově pořídíte hodinu kvalitního bowlingu. Ceny od 14 hodin do 17 hodin jsou ještě zvýhodněné. Chcete si užít kvalitní zábavu a vzrušení ze sportu? Rezervujte si svou dráhu již nyní. Využijte náš rezervační formulář, anebo nám o rezervaci dráhy zavolejte. Budeme se těšit. Věřte, že čas u nás strávený si užijete.


<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>