Ubytování Bowling Restaurace


Liga RBA

Ozvěny z ligy

  • 21.4.2022

1. MaBL: Na konec se ani po těžkých bojích tým Bad Boys nenechal sesadit z trůnu a s poměrně slušným bodovým rozdílem bere prvenství ve skupině. O ostatních příčkách na stupních vítězů se však rozhodovalo až v poslední hře. Nejlépe z toho vyvázl a stříbrné trofeje si nakonec odnáší tým Mix a bronzová pozice připadla týmu Figury - body ale nerozhodly, pomohl jim k tomu průměr. Hořká bramborová příčka tak zbyla na tým Familia, která má tu hořkost dvojnásobnou - nezapojí se v květnu ani do bojů o Městský ligový pohár. Nejlepším hráčem skupiny se stal Jiří Franc a hráčkou Boženka Pankivová. 


2. MaBL: Ve druhé lize si nakonec titul vybojovaly 4 Bobule, a to s poměrně slušným náskokem 23 bodů. Na druhé příčce se umístili borci z týmu Gumídci a třetí pozice na stupních vítězů připadla týmu Ferda. Na cenné kovy ale bohužel nedosáhli Sršňáci, kteří se musí spokojit s bramborovou odměnou. Nejlepším hráčem skupiny se stal Jara Kubánek a hráčkou, jak už je zvykem, Anička Červeňáková. 


3. MaBL: I ve třetí lize máme dohráno a v posledním kole se toho moc nezměnilo. Titul si vybojovali borci z týmu +-699, druhé místo uhájili Julini S a bronzová příčka zůstala pro jejich rivaly Juliny M. Když nebudeme zmiňovat hosty, tak si nejvyšší průměr 179 i nához 202 hracího kola vyházel Jirka Fabičovic, u družstva to byli ale Julini M, kteří vyházeli nejvyšší průměr 479 i nához 525 kola. Nejlepším hráčem skupiny se stal Pavel Varga s průměrem 186. Týmy +-699 a Julini S si tak zahrají v květnu o putovní ligový pohár a změří tak své síly s týmy z vyšších lig.


Více informaci naleznete v kategorii Jaro 2022
.


 

celá aktualita

<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>