Ubytování Bowling Restaurace


Liga RBA

Ozvěny z ligy

  • 18.1.2018

1. MaBL: A máme tu opět po delší pauze zahájení nového ročníku 2020/2021. Všechny týmy svedly řadu zajímavých a napínavých klání a po prvním kole z toho nejlépe vybruslil tým Bad Boys, který obsadil průběžné první pořadí s náskokem 7 bodů. Na druhém místě prozatím Jimi team a třetí místo případá týmu Miks. Z hráčů se nejlépe vedlo Vaškovi Strapinovi, který získal pro svůj tým nejvíce bodů a vyházel si i nejvyšší průměr kola 188. O nejvyšší náhozy dne se však postaraly ženy, a to Irča Honigová 223 a Boženka Pankivová 220. Těšme se na další kola, bude to stát za to.


2. MaBL: Ve druhé lize se vedení ujímají ostřílení "Dosťáci" s 26 body. Druhou příčku si vybojovala posádka z týmu Ferda a třetí pozici obsadil kdo jiný, než naše Bobulky. Nováčci skupiny se zatím seznamují s prostředím a vyčkávají uprostřed tabulky. O nejvyšší nához (230) a průměr (187) kola se postaral Roman Pešl. Týmově nejlépe zapracovali borci z Do 100: nejvyšší nához 578 a průměr 496. Co nám přinesou další kola? Nechme se překvapit.


3. MaBL: Třetí ligu nejlépe odstartovali borci z týmu Colorado. V těsném závěsu za nimi Apolináři MB a na třetí příčce Julini S. Nejlepším hráčem kola se stal Milan Křivánek s průměrem 180, o nejvyšší nához se postaral Varga Pavel 238 a pro svůj tým nejvíce bodů nasbíral Olin Ondrůj. U týmu si nejvyšší nához (520) i průměr (479) odnáší Apolináři MB. Tak zase za měsíc, pokud nám to situace dovolí.


Více informaci naleznete v kategorii Podzim 2020

.


 

celá aktualita

<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>