Ubytování Bowling Restaurace


Liga RBA

Ozvěny z ligy

  • 21.4.2022

1. MaBL: V první lize již máme dohráno, a že to byly nervy. Asi nikdy v historii nepamatuju, aby před čtvrtým hracím dnem byla tabulka tak vyrovnaná, že vyhrát mohl kterýkoliv tým od prví až po sedmou pozici. Náskok Bastardů se zápas od zápasu zmenšoval a o prvním místě nakonec rozhodoval poslední zápas, navíc mezi týmy, kterých se to přímo týkalo, takže finále, jak má být. Nakonec to lépe zvládli ostřílení týpci z Bad Boys a berou tu nejcennější trofej. Na druhé příčce již zmiňovaní Bastardi a třetí příčka náleží týmu Figury. Nejlepším hráčem skupiny se stal Adam Haxa s průměrem 202 a hráčkou Andrejka Gardoňová s průměrem 164. Rozdala se řada krásných cen, díky Romane, a ještě něco málo ze statistik posledního hracího dne: o nejvyšší nához dne se postaral Pavel Tručka 237, nejvyšší průměr kola Adam Haxa 205, u týmu nejvyšší nához 656 i průměr 575 odnáší zaslouženě Figury.

 

2. MaBL: Nakonec neuvěřitelné finále a posun ze čtvrté příčky za vítězstvím. Ferda může slavit. Pouhé dva body za nimi nakonec Šneci a o další půl bod na třetí příčce Gumídci. Brněnští Sršnáci tentokrát až na čtvrtém místě, sice se stejným počtem bodů, jako třetí Gumídci, ale s o trochu horším průměrem. No napínavé to bylo do posledních zápasů. Nejlepšího hráče skupiny si vyházel Kolja Fufalko s průměrem 183 a nejlepší hráčkou se stala Anička Červeňáková s průměrem 161. A něco málo z posledního hracího dne: Nejvyšší nához 255 i průměr 192 Kojla Fufalko a u družstva nejvyšší nához 558 i průměr 493 tým Ferda. 


3. MaBL: Julini S si nakonec prvenství udrželi a zaslouženě berou zlato v podzimní části s náskokem 17 bodů. Na druhou příčku se nakonec probojovala posádka z týmu +-699 a o pouhý bod za nimi zůstali na třetí příčce (K)análníci. Nejlepším hráčem skupiny se stal Fabičovic Jirka s průměrem 186 a nejlepší hráčkou (jedinou) Puzrlová Míša s průměrem 152. A ještě něco málo ze statistik posledního hracího dne: Nejvyšší nához si vyházel Olin Ondrůj 205, nejvyšší nához týmu Julini M 517, nejvyšší průměr Jirka Fabičovic 176 a nejvyšší průměr týmu Julini S 482. 


Více informaci naleznete v kategorii Podzim 2023


 


<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>