Ubytování Bowling Restaurace


Liga RBA

Ozvěny z ligy

  • 18.1.2018

1. MaBL: V první lize máme dohráno. Titul nakonec po těžkých bojích získali borci z týmu Familia, na druhé příčce Bad Boys se ztrátou tří bodů a bronzové medaile nakonec odnáší posádka týmu Mix se ztrátou dalších sedmi bodů. Nejvyšší nához (232) hracího dne a zároveň i nejlepší průměr (194) si odnáší Jirka Franc, za tým to byl Bad Boys: nejvyšší nához (613) a průměr (551). Nejlepším hráčem skupiny pro Jaro 2020 se stal Michal Tručka a nejlepší hráčkou Boženka Pankivová. Předala se spousta krásných cen, za které opět děkujeme Romanu Pešlovi.


2. MaBL: I druhá liga dohrála. Titul si suverénně odnáší borci z týmu Figury s rozdílem 26 bodů. Na stříbro nakonec dosáhly naše Bobulky a bronz připadl posádce z týmu Do 100. Nejvyšší nához (231) i průměr (183) hracího dne si odnáší Peťa Antl a nejvyšší nához (561) i průměr (502) týmu Figury. Nejlepším hráčem skupiny pro Jaro 2020 se stal Walter Paar a nejlepší hráčkou Anička Červeňáková. 


3. MaBL: Třetí liga po těžkých a vypjatých utkáních také úspěšně zakončena. Nakonec cenné zlaté kovy a titul pro Jaro 2020 vybojovala posádka z týmu Colorado. S 5 a půl bodovou ztrátou za nimi na stříbrných stupních Julini M a  poslední pozice na stupních vítězů s další 3 a půl bodovou ztrátou připadla týmu Apolináři MB. O nejvyšší nához hracího dne se postaral HOST Honza Valenta (255) a o nejvyšší průměr kola zaslouženě po krásných náhozech Pavel Varga (196). Za družstvo si nejvyšší nához (538) i nejvyšší průměr (483) odnáší Julini M. Nejlepším hráčem skupiny pro Jaro 2020 se stal Martin Franc a nejlepší hráčkou Andrejka Gardoňová. 


Více informaci naleznete v kategorii Jaro 2020
.


 

celá aktualita

<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>