Ubytování Bowling Restaurace


Restaurace a pizzerie v MikulověRestaurace a pizzerie, kde chutná

V naší bowlingové herně v Mikulově si užijete nejenom zábavu při hře, ale můžete si zde i patřičně pochutnat. V suterénu herny je restaurace a pizzerie, takže hlady zde určitě nebudete. V našem jídelním lístku si totiž vybere každý.

 • polední menu | Bowling sport centrum Mikulov

  Každý všední den polední menu

 • pravá pizza z pece | Bowling sport centrum Mikulov

  Pravá pizza ze zděné pece

 • posezení na zahrádce | Bowling sport centrum Mikulov

  Příjemné posezení na zahrádce

 • 25 druhů pizzy | Bowling sport centrum Mikulov

  25 druhů pizzy

Restaurace a pizzerie pro gurmány

Příjemné posezení a pochutnání

Pokud vám při hře vyhládne, určitě rádi využijete nabídky pizzerie a restaurace, která se nachází v suterénu bowlingové herny a ve které platí pochopitelně zákaz kouření. Štědrá nabídka pizzerie a restaurace je vám k dispozici, i pokud si nechcete zahrát, ale hledáte příjemné místo třeba pro posezení s přáteli, a to třeba i na letní terase, nebo na zahrádce, či v salonku, nebo pokud k pobavení využijete našeho golfového trenažéru. Restaurace je plně klimatizovaná, často se zde pořádají firemní a teambuildingové večírky a nejrůznější akce, jako je třeba oslava narozenin.

Hotová jídla i minutky

Hosté si mohou vybírat z hotových jídel a minutek. Stálá nabídka na jídelním lístku zahrnuje předkrmy, polévky, pokrmy z masa i bez, ale také pravou italskou pizzu. Ta se připravuje v peci na dřevo a hosté mohou na vlastní oči přípravu pizzy sledovat. Jsme v kraji vína, takže vinný lístek nabízí i dostatečný výběr tohoto lahodného moku. Svlažit se je možné také pivem, či něčím tvrdším a pochopitelně nealko nápoji. Nahlédněte do našeho jídelního a nápojového lístku a přesvědčte se sami. Restaurace nabízí také rozvoz denního menu po okolí.

Na cyklisty zde nezapomínají

Restaurace a pizzerie je vyhledávaná také milovníky cykloturistiky, pro které jsou před restaurací připraveny stojany na kola. Odpočinout po delší cestě si mohou na zahrádce, nebo v klimatizované restauraci.


<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>
<p><br></p>