Ubytování Bowling Restaurace


Ozvěny z ligy

Datum zveřejnění: 18.1.2018

Platnost aktuality do: neurčeno

1.MaBL: Jarní část zahájena, první liga už v plném proudu. Tabulka je zatím poměrně vyrovnaná s minimálními bodovými rozdíly. Nejlépe si zatím vede tým Bad Boys, v závěsu za nimi Jimi team a na třetí příčce Familia. Nejvyšší nához si zasloužil Jara Kubánek (207), nejvyšší nához týmu Bad Boys (570), nejlepší průměr HOST Jara Kubánek (181) a nejlepší průměr týmu Bad Boys (520). Uvidíme, co ukáží další kola.    


2.MaBL: O průměru to není, body jsou body. A těch si nejvíce odnáší po prvním kole tým 4 Bobule. Na druhé příčce Ferda a za nimi těsně Figury. Tabulka je však zatím poměrně vyrovnaná a uvidíme, co nám ukáže druhé kolo. Nejvyšší nához prvního kola si hodila Lenka Burcinová (233) a za družstvo Šneci (543), nejvyšší průměr Walter Paar (185) a nejvyšší průměr družstva Figury (481). 


3.MaBL: I ve třetí lize je dobojováno a slavit mohl tým Julini M, který se v posledním kole trhl a s dostatečným náskokem vybojoval prvenství. Druhou příčku obsadil tým LML a na třetím místě se umístili Apolináři MB. I zde hráči zažili spoustu napínavých soubojů. Nejvyšší nához si hodil Jirka Fabičovic (237), nejvyšší průměr Pavel Varga (188), nejvyšší nához týmu Apolináři MB (552) a nejvyšší průměr týmu Julini M (479). Mimo bohaté nadílky v podobě cen od Romana se v každé skupině losoval jeden šťastlivec, který si odnesl krásnou bowlingovou obuv. Těšíme se na jarní část. "Ať to padá"


Více informaci naleznete v kategorii Jaro 2019.


 


 <p><br></p>
<p><br></p>
Aktualita je zařazená v kategoriích: