Ubytování Bowling Restaurace


Ozvěny z ligy

Datum zveřejnění: 18.1.2018

Platnost aktuality do: neurčeno

1.MaBL: po druhém kole v čele tabulky stále tým Bad Boys, nyní ovšem s poměrně větším bodovým náskokem. O druhou příčku se prozatím dělí Veteráni Vysočina a Jimi Team, tabulka je však od druhého až do pátého místa velmi vyrovnaná, takže se ještě máme na co těšit. O nejvyšší nához kola se postaral Jara Šrámek (223), zbytek už sklízí tým Bad Boys, a to zejména díky Vašku Strapinovi, který si vyházel krásný průměr 191.


2.MaBL: Figurám se ve druhém kole příliš nedařilo a posádka spadla z první příčky až na třetí pozici. Tabulku ovládly 4 Bobule a za nimi v závěsu tým Do 100. Bobulky v celém kole dominovaly, když urvaly všechny nejvyšší náhozy i průměry, a to zejména díky HOSTU Pavlu Vargovi, kterému se opravdu zadařilo s průměrem 203. Jsme zvědavi, jak se mu povede v jeho 3. lize, zda svou formu potvrdí, nebo ho ovlivní jeho spoluhráči.


3.MaBL: Ve třetí lize se vedení ujímá posádka z LML. S pouhým půlbodovým rozdílem za nimi Apolináří MB a třetí příčku zatím obsadili Hráči z Colorada, ale se stejným počtem bodů na ně útočí Julini M. Nejvyšší nához kola si odnáší Křivánek Milan (225), nejvyšší nához družstva LML (569), nejvyšší průměr Varga Pavel (182) a nejvyšší průměr družstva Colorado (468).


Více informaci naleznete v kategorii Podzim 2018.


 


 <p> </p>
<p><br></p>
<p><br></p>
Aktualita je zařazená v kategoriích: